Ustronie Morskie - Alka - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2019

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony na wybrzeżu środkowym zaledwie 14 km od Kołobrzegu i 33 km od Koszalina. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże, co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy.OŚRODEK REHABILITACYJNY „ALKA”


Ośrodek położony jest w centrum Ustronia Morskiego zaledwie 120 metrów od morza. Budynek przeszedł gruntowny remont, wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory, w większości pokoje mają balkony. Posiadamy pokoje: 1 os., 2 os., oraz pokoje typu komfort i studio, są to duże pokoje o podwyższonym standardzie, które posiadają również dostawki. W ośrodku znajduje się kawiarnia, sala konferencyjna w pełni wyposażona, jadalnia, winda, baza zabiegowa, internet Wi-Fi. Na terenie posesji znajdziecie Państwo miejsce na grilla, plac zabaw, 2 parkingi.


OR/32/0010/16 ważne do 26.03.2019 r.
OD/32/0035/16 ważne do 07.09.2018 r.

Cena zawiera:
- 14 noclegów
- 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje bufet szwedzki, obiad serwow.
- 20 zabiegów – wskazane przez lekarza
- wstępna konsultacja lekarska
- opieka rehabilitanta
- 2 bilety do Aquaparku Helios


Zabiegi:
hydroterapia, masaże, fizykoterapia, laseroterapia, magnetoterapia, kinezyterapia, światłolecznictwo, inhalacje, termoterapia, inne.


Dopłaty:
- do pokoju 1 os. + 260 zł
- do pokoju komfort/studio – 390 zł
- parkingPrezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego