Ustronie M. - Leśna Polana - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2019

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony na wybrzeżu środkowym zaledwie 14 km od Kołobrzegu i 33 km od Koszalina. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże, co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy.„LEŚNA POLANA”


Obiekt położony w 4 hektarowym parku nadmorskim około 400 m od morza. W obiekcie do Państwa dyspozycji m.in. winda osobowa, duża przestronna stołówka, kawiarnia, duża baza rehabilitacyjno–zabiegowa, biblioteka, tenis stołowy, bilard, siłownia oraz pokój zabaw. Na ternie posesji znajduje się park krajobrazowy z fontannami i oczkiem wodnym, sceną letnią do tańczenia, grill – ognisko, duży bezpieczny plac zabaw dla dzieci i parking. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 190 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 os. typu studio (dwupokojowe dla 4 osób).


OR/24/0015/16 ważne do 26.03.2019 r.
OD/32/0028/16 ważne do 07.09.2018 r.

Cena zawiera:
13 noclegów,
całodzienne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany,
konsultacja lekarska,
opieka pielęgniarska, gimnastyka poranna, 3 indyw.
dobrane zabiegi rehab. dziennie, gimnastyka poranna,
2 wejścia do aquaparku HELIOS, program animacyjny.
Zabiegi:
hydroterapia, masaże, światłolecznictwo, magnetoterapia, elektroterapia, diatermia wielkiej częstotliwości, terapuls, krioterapia, balneoterapia, kinezyterapia. Profile leczenia: z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu,
z dysfunkcją narządu wzroku, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami układu krążenia, inne.
Dopłaty:
do pokoju 1 os. + 200zł/turnus, dzieci do lat 10 – 1/2 wyżyw.,
opiekun osoby niepełnospr. bez zabiegów minus 100 zł/turnus.Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego