Szczawnica - Nauczyciel - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2018

Szczawnica


Szczawnica znajduje się na granicy Małych Pienin i Beskidu Sądeckiego w dolinie Grajcarka. Jej atrakcyjne położenie sprawia, że panuje tu wyjątkowy mikroklimat, duże nasłonecznienie i mała ilość opadów. Szczawnica jest otoczona przez szczyty górskie chętnie odwiedzane przez turystów: Rabsztyn, Wysoka, Trzy Korony i Sokolica.

SANATORIUM UZDROWISKOWE „Nauczyciel”

Obiekt dysponuje pokojami o dobrym standardzie, z łazienkami, balkonami od strony południowej. Oferujemy żywienie sanatoryjne i wczasowe. Posiadamy korzystne warunki pobytu dla rodzin typu 2 + 1. Nasze 3-osobowe pokoje ze ścianką działową gwarantują spokój i intymność całej rodzinie. Ośrodek posiada 140 miejsc hotelowych, w - 1, 2 i 3 osobowych pokojach z TV SAT, jadalnia na miejscu, salę gimnastyczną, świetlicę, taras widokowy na IV piętrze, bibliotekę (5,5 tys. woluminów), parking obok Ośrodka, dostęp do Internetu Wi-Fi.


OR 24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.
OD 12/0018/16 ważne do 2019 r.

Cena zawiera:
- 14 noclegów z wyżywieniem
- 2 zabiegi dziennie dla uczestnika, 1 dla opiekuna
- Program kulturalno-oświatowy
- Opieka lekarska i pielęgniarska.


Zabiegi:
W Ośrodku udostępniamy 50 zabiegów z zakresu: inhalacji; hydroterapii: kąpiel solankowa, perełkowa, borowinowa, bicze szkockie, masaże wirowe kończyn; fizykoterapii: prądy Tens, jonoforeza, galwanizacja, stymulacja mięśniowa; kinezyterapii: gimnastyka indywidualna i zbiorowa; masaży: kręgosłupa szyjnego z elementami gimnastyki, klasyczny, antycellulitowy.


Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
górnych i dolnych dróg oddechowych, przewlekłe zapalenia zatok, otyłość, zwyrodnienia stawów, krzywice, dyskopatie, stany pourazowe kończyn górnych i dolnych, układu pokarmowego (czynnościowe), skazę moczanową, kamicę nerkową, nerwice, nadciśnienie tętnicze.


Dopłaty:
- Opłata uzdrowiskowa 3zł/doba
- Parking 5zł/doba.


Turnus rozpoczyna się kolacją, a kończy obiadem.
Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego