O nas - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Szanowni Panstwo!


Jesteśmy organizatorami turnusów rehabilitacyjnych w przepięknych Górach Beskidu, na Wybrzeżu Morza Bałtyckiego i w środkowej Polsce- w pasie Jezior Ślesińskich. Z rehabilitacją osób niepełnosprawnych jesteśmy związani od 1981 r, później z pomocą społeczną na rzecz osób niepełnosprawnych, a od 1998 r prowadzeniem turnusów rehabilitacyjnych, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia w organizowaniu wypoczynku i rehabilitacji dla osób najbardziej tego potrzebujących. W ośrodkach, które są przygotowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych organizator zapewnia gościom bogaty program wypoczynkowo- rehabilitacyjno- sportowy, zarówno w pogodne jak i niepogodne dni.
Gwarantujemy brak nudy, pełne zaplecze gastronomiczne (diety, potrawy regionalne) oraz wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną i rehabilitacyjną. Pobyt u nas dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń. Zajęcia i ich rodzaj jest każdorazowo omawiany przed rozpoczęciem turnusu z opiekunami grup i dostosowywany do możliwości psychofizycznych gości. Staramy się stworzyć miłą atmosferę, pełną życzliwości, zrozumienia oraz indywidualizacji dla potrzeb naszych gości.
Chcemy również zaznaczyć, że jesteśmy członkami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Organizatorów i Menadżerów Pomocy Społecznej i Służby zdrowia.
Organizujemy turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne.Turnus rehabilitacyjny tylko i wyłącznie dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności - osoby przyjeżdżające powinny zabrać ze sobą aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (zwolnienie z podatku VAT).

Pobyt leczniczy dla osób przyjeżdżających bez orzeczenia - osoby te powinny zabrać ze sobą wniosek lekarza o skierowanie na pobyt (zwolnienie z podatku VAT).

Osoby nie posiadające orzeczenia o niepełnosprawności lub wniosku lekarza o skierowanie powinny doliczyć do ceny podstawowej 8% VAT-u.CRW
STEFANKA
43-400 Cieszyn
ul. Zaleskiego 15
OR 24/0017/16 do 21.09.2019r.
tel. +48 33 851 47 18
tel. kom. +48 666 709 713
email: stefanka.beskidy@wp.pl
Alior Bank SA: 52 2490 0005 0000 4530 9873 6998Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego