Korbielów - Pilsko - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2019

Korbielów - Dom Wypoczynkowy "PILSKO"


Korbielów to atrakcyjna miejscowość dla tych, którzy w otoczeniu gór szukają spokoju i ukojenia. Piękne panoramy na bogato zalesione góry cieszą oko każdego amatora górskich klimatów, a bliskość przyrody zachęca do pobytu o każdej porze roku. Blisko granicy Słowackiej. W tym cichym otoczeniu można zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza i pozwolić sobie na chwile relaksu.


DOM WYPOCZYNKOWY„PILSKO”

Ośrodek położony jest na parceli 40 arów, teren całego obiektu jest ogrodzony. Blisko centrum, kościoła, sklepów. Posiada 35 pokoi (2,3,4 osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym, TV. W obiekcie znajdują się również: jadalnia, sauna, jacuzzi, świetlica, komnata solna, tężnia solna, gabinet lekarski oraz sala rehabilitacyjna i sala terapii zajęciowej. Basen kryty (wstęp nieograniczony).


OR 24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.

OD 24/0009/16 ważne do 2019 r.

Cena zawiera:
- 14 noclegów z pełnym wyżywieniem - 3 posiłki (diety)
- Zabiegi rehabilitacyjne –30 dla uczestnika, 30 dla opiekuna
- Dyskoteki przy muzyce na żywo
- Program kulturalno-oświatowy
- pokazy i prelekcje
- 2 ogniska z pieczeniem kiełbasy
- Wycieczka po okolicy w cenie
- Opieka lekarska i pielęgniarska doraźna
- Parking.


Zabiegi:
Masaż ręczny, masaż na przyrządach, borowina, inhalacje, ćwiczenia indywidualne i zbiorowe, basen kryty w ciepłą wodą, sollux, diadynamic, komnata solna, tężnia solna, elektro-lecznictwo.


Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
dysfunkcja narządu słuchu, upośledzenie umysłowe, choroby psychiczne, padaczka, schorzenia układu krążenia i oddechowego, kobiety po mastektomii, choroby neurologiczne, układu krwiotwórczego i układu pokarmowego.


Opłata klimatyczna płatna na miejscu. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy kolacją.Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego