Iwonicz Zdrój - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2018

Iwonicz Zdrój

Położony jest w południowo-wschodniej części Polski w województwie podkarpackim. Oddalony 80 km od Rzeszowa i 16 km od Krosna. Geograficznie Iwonicz leży w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku na wysokości 380-450 m n.p.m. Na jego atrakcyjność wpływa przede wszystkim malownicze położenie wśród wzniesień porośniętych zielonymi lasami jodłowo - bukowymi, bogate złoża wód leczniczych oraz klimat o potwierdzonych właściwościach leczniczych.

Wszystkie ośrodki posiadają windę!


OR/24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.


Sanatorium Uzdrowiskowe "EXCELSIOR"

Posiada 230 miejsc w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z pełnym i niepełnym węzłem sanitarnym. Na każdej kondygnacji są łazienki z natryskami i w.c. Wszystkie łazienki i w.c. w szpitalu przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarenka i biblioteka. Na pierwszym półpiętrze usytuowana jest kaplica. W szpitalu funkcjonują oddziały: neurologiczny, ortopedyczny, reumatologiczny i dział zabiegowy. Na każdym oddziale jest gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet WiFi, posiada windę. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z mini pralni.
Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich.Sanatorium Uzdrowiskowe "STARE ŁAZIENKI"


Posiada 55 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio i telefon. Do dyspozycji gości przeznaczony jest pokój dzienny i świetlica. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi.

Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, choroby przemiany materii, układu moczowo-płciowego, pokarmowego, ze schorzeniami układu oddechowego, z alergią, kobiety po mastektomii.
Sanatorium Uzdrowiskowe "POD JODŁĄ"

Posiada 85 miejsc w 50 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT, radio i lodówkę. Sanatorium ma na miejscu stołówkę, salę bankietową. Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi.

Profil leczenia:
dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, choroby przemiany materii, układu moczowo-płciowego, pokarmowego, ze schorzeniami układu oddechowego, z alergią, kobiety po mastektomii.


Sanatorium Uzdrowiskowe "BIAŁY ORZEŁ"

Posiada 90 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami. Na miejscu jest stołówka, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarska i gabinet zabiegowy. Opieka lekarsko-pielęgniarska zapewniona jest przez całą dobę. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi. Dla gości dostępny jest parking.

Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
neurologiczne, reumatologiczne, ortopedyczne, przewodu pokarmowego, laryngologiczne, osteoporozy, łuszczycy, nadwagi, rehabilitacji kobiet po operacji
nowotworu gruczołu piersiowego


Sanatorium Uzdrowiskowe NR IV

Posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TVSAT, radio, telefon i dostep do sieci Internet Wi-Fi. Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking.

Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wóżkach inwalidzkich, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcj narządu słuchu, upośledzenie umysłowe, padaczka, schorzenia układu krążenia, choroby neurologiczne, przemiany materii, układu pokarmowego, wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, ze schorzeniami reumatycznymi, układu oddechowego, z alergią, z zaburzeniami głosu i mowy, kobiety po mastektomii.


Cena obejmuje:
- zakwaterowanie – 14 noclegów (pobyt rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem ostatniego dnia)
- 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
- opiekę lekarsko-pielęgniarską
- 3 zabiegi lecznicze dziennie (z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych) wg ordynacji lekarskiej
- 2 seanse w jaskini solnej
- 2 seanse w aromaterapii z muzykoterapią - „pachnący relaks”
- codzienną kurację pitną w Pijalni Wód Mineralnych
- edukacyjną pogadankę prozdrowotną,
- zwiedzanie Iwonicza-Zdroju z przewodnikiem
- spacer przyrodniczy szlakami Iwonicza-Zdroju z przewodnikiem
Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego