Ciechocinek - Krystynka - Turnusy Rehabilitacyjne - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy Turnusy 2018

Ciechocinek


Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie - naturalne inhalatorium o unikalnym mikroklimacie i wspaniałych właściwościach stworzyły odpowiednie warunki do leczenia i wypoczynku.


SANATORIUM UZDROWISKOWE „KRYSTYNKA”

OR 24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.
OD 04/7/15 ważny do 18.07.2018 r.

Jest to obiekt całoroczny. W czteropiętrowym budynku wyposażonym w windę, znajduje się 66 pokoi (jedno- i dwuosobowych, typu studio i apartament), w tym 10 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Posiadamy pokoje z łączem internetowym i klimatyzacją (dodatkowa
opłata). Wszystkie pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkon. Pokoje wyposażone są w TV), radio, telefon, lodówkę, czajnik, suszarkę do włosów, szlafroki, ręczniki, leżaki. Posiadamy łóżeczka dla małych dzieci.


Ośrodek wyposażony w windę!


Cena zawiera:
- 14 noclegów z wyżywieniem (3 posiłki)
- 3 zabiegi dziennie,
- badanie lekarskie początkowe i końcowe
- Opieka pielęgniarska – całodobowa
- bezpłatny dostęp do Internetu
- Program kulturalno-oświatowy.

Zabiegi:
światłolecznictwo: promieniowanie podczerwone, widzialne i nadfiolet; masaż: podwodny, wibracyjny, wirowy, ręczny, limfatyczny; magnetoterapia; laseroterapia; krioterapia; kinezyterapia; inhalacje; hydroterapia: hydromasaż, kąpiel perełkowa, kąpiel wirowa kończyn, natrysk płaszczowy; elektrolecznictwo: galwanizacja, jontoforeza, kąpiel elektryczno-wodna; balneoterapia: kąpiel solankowa, kąpiel w gazowym CO2, borowina; dieta.

Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:
Dysfunkcja narządu ruchu (z wózkiem inwalidzkim), schorzenia reumatologiczne, geriatryczne i laryngologiczne, osoby po udarach ze zmianami neurologicznymi, niedowład kończyn, chorobami zwyrodnieniowymi i przemiany materii.


Dopłaty:
- Opiekun bez zabiegów – 100zł/turnus
- Opłata klimatyczna płatna na miejscu
- Parking płatny


Turnus rozpoczyna się od godz. 12:30, a kończy o godz. 10:00 ostatniego dnia pobytu.
Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego